Izvēlies jebkuru ugunsdrošu trauku,

kurā sveci veidosi! Starp citu, vairākus stikla traukus vari iegādāties arī pie mums! Kopā ar pasūtītajām vaska granulām vienmēr saņemsi arī kokvilnas dakti.

Nogriez dakts gabalu, kas atbildīs vajadzīgajam degšanas laikam. Piemēram, ar 5 cm dakts ir pietiekami, lai nodrošinātu degšanu 8 stundas. 

Piepildi trauku

ar beramo palmu vasku un granulas vienmērīgi izlīdzini. Vari trauku aizpildīt pilnībā, līdz pusei vai tikai trešdaļu - ļauj vaļu iztēlei.

Ieliec kokvilnas dakti

svečtura centrā tā, lai uz virsmas paliktu ne vairāk kā 5 mm. Lielākā traukā iespējams ievietot arī vairākas daktis, izvietojot tās pa trauku.

Kokvilnas dakts pastiprināta ar īpašu sastāvu, kas piešķir tai stingrību, stabilitāti un nepārtrauktu degšanu. Tā ir ražota Polijā.

 Videi draudzīgas beramās granulas sastāv no palmu vaska, kas degot neizdala dūmus un smaku, un pats galvenais, tās neizdala kaitīgas vielas. Šo produktu izmanto arī pārtikas un kosmētikas rūpniecībā, tas tiek ražots Indonēzijā un apstrādāts Ukrainā.

Svece ir gatava! 

Vai zināji, ka trauka apakšā iespējams ieliet ūdeni, kas ļauj dekorācijas un vasku bērt tikai augšpusē, jo tas negrimst? Tādejādi iespējams ekonomiski uzpildīt par lielus traukus.

Pēc tam, kad svece vairs nav vajadzīga, to nodzēs un nogaidi 5 minūtes, līdz izkusušais vasks sacietējis. Sacietējušo vasku var izņemt, izlīdzināt granulas, ievietot jaunu degli un jauna svece gatava!


Veido arī daudzkrāsainas sveces! 

Krāsas vari viegli jaukt samaisot, tāpat vari veidot ģeometriskus rakstus. Ļaujies iedvesmas lidojumam! Divu toņu sveci, piemēram, vari veidot horizontāli aizpildot trauku ar vienu un pēc tam otru krāsu.

Atceries, ka sveci nedrīkst atstāt bez uzraudzības. Vaska pērlītes ir jāuzglabā bērniem nepieejamā vietā!

Veic pasūtījumu, mēs piegādāsim!

Palmu vaska granulas ir līdzīgas stikla pērlītēm, tādēļ svece izskatās ļoti glīta un svinīga! Tā būs gan lieliska dāvana, gan arī iespēja pārvērst sveču veidošanu radošā piedzīvojumā ģimenei vai draugiem.